חדשנות, מקוריות בתחום הנדל"ן בישראל!

חברת “אייל פרץ“ יזמות ונדל”ן בע”מ הינה חברה יזמית ומבצעת המתמחה בייזום וביצוע פרויקטים למגורים.                    מיום הקמתה, הציבה לה החברה כיעד לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על ערכי מצוינות ושירותיות ברמה גבוהה. חב' אייל פרץ יזמה והוציאה לפועל כל פרויקט ופרויקט על שלביו השונים – החל מרכישת הקרקע, הפיתוח, הבנייה, דרך מסירת המפתחות ללקוחות ועד האחריות לאחר ביצוע. החברה בונה ברחבי הארץ. התכנון הוא הערך החשוב ביותר לחברה ולכן כל פרויקט מתוכנן ע”י מיטב האדריכלים המובילים בתחום הקמת פרויקטים ושכונות מגורים. הניסיון הרב, הידע ורמת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום עומדים לרשותך בכל רגע ומבטיחים לך דירה איכותית מבית טוב עם רמת גימור מושלמת.

 ניסיון של שנים

צוות החברה מונה אנשי מקצוע מובילים, בראשם עומד עו”ד אייל פרץ, בעל למעלה מ 20- שנות ניסיון בתחום הייזום והביצוע. אייל תכנן וביצע אלפי יח”ד ושטחי מסחר בכל רחבי המדינה. לחברה מחלקת שירות לקוחות ומחלקת ביצוע המלווה את הלקוח לאורך כל תהליך הרכישה, הבנייה ועד לאכלוס הדירות.

 תכנון נכון ומדויק

התכנון הוא הערך החשוב ביותר לחברה ולכן כל פרויקט מתוכנן ע”י מיטב האדריכלים המובילים בתחום הקמת פרויקטים ושכונות מגורים. הניסיון הרב, הידע ורמת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום עומדים לרשותך בכל רגע ומבטיחים לך דירה איכותית מבית טוב עם רמת גימור מושלמת.

 מחלקות החברה

מחלקת דיירים ושירות לקוחות זמינה, מקצועית ושירותית. מחלקת תכנון, מחלקת יזמות ופיתוח נדל"ן ובה יועצים ומתכננים מהשורה הראשונה.

 חזון החברה

החזון של חברת אייל פרץ הוא להמשיך לבנות ולתכנן בסטנדרט גבוה כפי שנהגנו לעשות תמיד. כשמשפחה חוזרת אלינו לרכישת נכס נוסף אנחנו יודעים שהשגנו את מטרתינו. הניסיון והחוסן של החברה ימשיכו ללוות את הלקוחות שלנו.

דילוג לתוכן